TLN4108M010R0100
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLN4108M010R0100
JLCPCB Part #
C1956242
Package
2924
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 100mΩ@100kHz 10V ±20% 2924 Tantalum Capacitors ROHS