TLN4158M006R0100
MFR.Part #
TLN4158M006R0100
JLCPCB Part #
C1953186
Package
2924
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 1500uF 6.3V ±20% 2924 Tantalum Capacitors ROHS