TBJD685M050LRLC0H45
MFR.Part #
TBJD685M050LRLC0H45
JLCPCB Part #
C7067415
Description
-55℃~+125℃ 3.4uA 500mΩ 50V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors