CWR29KC225KBDZ
MFR.Part #
CWR29KC225KBDZ
JLCPCB Part #
C6168481
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 2Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors