TBJB335K020LWLC0823
MFR.Part #
TBJB335K020LWLC0823
JLCPCB Part #
C6331460
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 20V 3.3uF 660nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors