CWR11JB474KBC
MFR.Part #
CWR11JB474KBC
JLCPCB Part #
C5978895
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 20V 470nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS