TACK225K006QTA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACK225K006QTA
JLCPCB Part #
C6546554
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 2.2uF 6.3V ±10% 0402 Tantalum Capacitors ROHS