T491D106K035ATZQ017280
MFR.Part #
T491D106K035ATZQ017280
JLCPCB Part #
C4985140
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS