RPF1013271M050K
MFR.Part #
RPF1013271M050K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2.6A@100kHz 22mΩ 270uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS