RPA0608561M002K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPA0608561M002K
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ 2.5V 2.5mm 3.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 6.3mm 9.5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS