TWAE757M050CBEZ0700
MFR.Part #
TWAE757M050CBEZ0700
JLCPCB Part #
C1651557
Package
Plugin,D9.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 50V 600mΩ 750uF ±20% 插件,D9.5xL27mm Tantalum Capacitors ROHS