RPF1018331M063K
MFR.Part #
RPF1018331M063K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 19mm 2.6A@100kHz 22mΩ 330uF 5000hrs@105℃ 5mm 63V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS