RPF1012221M050K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF1012221M050K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2.4A@100kHz 220uF 33mΩ 5000hrs@105℃ 50V 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS