PS683J3F2002
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PS683J3F2002
JLCPCB Part #
C524423
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 2kV 68nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS