MPBH225J2S1501
MFR.Part #
MPBH225J2S1501
JLCPCB Part #
C49215595
Package
Plugin,P=15mm
Description
2.2uF 450V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS