PE103J2A0502
MFR.Part #
PE103J2A0502
JLCPCB Part #
C390067
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+110℃ 100V 10nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS