MMKP473J3F2201
MFR.Part #
MMKP473J3F2201
JLCPCB Part #
C20611492
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
2kV 47nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS