MMKP332J3A1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP332J3A1001
JLCPCB Part #
C484932
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 3.3nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS