KP104J2J1006
MFR.Part #
KP104J2J1006
JLCPCB Part #
C390130
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS