MMKP471K3A0701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP471K3A0701
JLCPCB Part #
C3019027
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 470pF ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS