PE393J2A0505
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PE393J2A0505
JLCPCB Part #
C20611486
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 39nF ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS