CT4-0805B564K500F3-Y
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
CT4-0805B564K500F3-Y
JLCPCB Part #
C49215578
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 560nF ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS