KP104J2G1006T
MFR.Part #
KP104J2G1006T
JLCPCB Part #
C3019051
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 100nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS