MPB824K2H1501
MFR.Part #
MPB824K2H1501
JLCPCB Part #
C5371191
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 500V 820nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS