KP475J2E2202
MFR.Part #
KP475J2E2202
JLCPCB Part #
C3019077
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 250V 4.7uF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS