MMKP681K3A1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP681K3A1001
JLCPCB Part #
C18214243
Package
Plugin,P=10mm
Description
1kV 680pF ±10% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS