MPBH333J2J0701
MFR.Part #
MPBH333J2J0701
JLCPCB Part #
C50346514
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
33nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS