UT2A330M1010VG
MFR.Part #
UT2A330M1010VG
JLCPCB Part #
C963261
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 100V 10mm 2000hrs@105℃ 33uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS