UT1A471M0810VG
MFR.Part #
UT1A471M0810VG
JLCPCB Part #
C963256
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10V 2000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS