UT1V101M0806VG
MFR.Part #
UT1V101M0806VG
JLCPCB Part #
C963254
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS