UT1H3R3M0405VG
MFR.Part #
UT1H3R3M0405VG
JLCPCB Part #
C963239
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.3uF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS