WI1210-3R3M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
WI1210-3R3M
JLCPCB Part #
C2922553
Package
1210
Description
200mΩ 3.3uH 400mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS