NRSC5040-101M
MFR.Part #
NRSC5040-101M
JLCPCB Part #
C2762063
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 560mΩ 700mA 700mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS