NRSE4020-470M
MFR.Part #
NRSE4020-470M
JLCPCB Part #
C2903027
Package
SMD,4x4mm
Description
440mA 47uH 710mΩ 740mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS