MDE1770-220M
MFR.Part #
MDE1770-220M
JLCPCB Part #
C2875763
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
11.5A 22uH 23mΩ 8.5A ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS