NRSE5020-470M
MFR.Part #
NRSE5020-470M
JLCPCB Part #
C2903052
Package
SMD,5x5mm
Description
47uH 560mΩ 700mA 810mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS