NRSE4030-151M
MFR.Part #
NRSE4030-151M
JLCPCB Part #
C2903039
Package
SMD,4x4mm
Description
150uH 2.35Ω 350mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS