NRSC5040-470M
MFR.Part #
NRSC5040-470M
JLCPCB Part #
C2762061
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1A 272mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS