SPM3020-1R0M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM3020-1R0M
JLCPCB Part #
C842930
Package
1212
Description
1uH 26mΩ 4A ±20% 1212 Power Inductors ROHS