NRSE4030-680M
MFR.Part #
NRSE4030-680M
JLCPCB Part #
C2903037
Package
SMD,4x4mm
Description
550mA 68uH 750mA 750mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS