NRSE3010-220M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE3010-220M
JLCPCB Part #
C2902991
Package
1212
Description
22uH 350mA 350mA 930mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS