FBSHC1206-601-202R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FBSHC1206-601-202R
JLCPCB Part #
C2922545
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2A 600Ω@100MHz 80mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS