ACMA3225-101Y
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
ACMA3225-101Y
JLCPCB Part #
C2940058
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 80V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS