NRSE4015-220M
MFR.Part #
NRSE4015-220M
JLCPCB Part #
C2903007
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 400mΩ 680mA 680mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS