FBHA0402-121-202R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FBHA0402-121-202R
JLCPCB Part #
C41355350
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 120Ω@100MHz 2A 95mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS