FHC1890-5R6M
MFR.Part #
FHC1890-5R6M
JLCPCB Part #
C2761942
Package
SMD,18.2x18.3mm
Description
19A 3.7mΩ 33A 5.6uH ±20% SMD,18.2x18.3mm Inductors (SMD) ROHS