CMS1206-161R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
CMS1206-161R
JLCPCB Part #
C2922556
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 160Ω@100MHz 340mA 400mΩ 50V 1206 Common Mode Filters ROHS