NRSC4020-4R7M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSC4020-4R7M
JLCPCB Part #
C2762031
Package
SMD,4x4mm
Description
1.34A 2.35A 4.7uH 75mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS