TSDR3816-4R7N
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
TSDR3816-4R7N
JLCPCB Part #
C2922561
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
105mΩ 4.7uH 900mA 900mA ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS