MDE0530-1R2M
MFR.Part #
MDE0530-1R2M
JLCPCB Part #
C2875721
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
1.2uH 16mΩ 8.5A 9.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS